Kalitemizi Artırarak Büyüyoruz…

2004 yılında kurulan Roy Teknik; Türkiye'nin otomotiv sektörüne yön vermeye devam ediyor. Roy Teknik, dünya standartlarında ürün sunmaya, gelişime ve geliştirmeye açık, “Hep daha kaliteli ürün” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı tüm gereklilikleri bugünden hazırlıyor.

Ürün kalitesi, sunduğu yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle sektörüne değer katıyor. Roy Teknik, bugün, ürettiği tüm ürünler ile dünyada birçok kurumun örnek aldığı bir otomotiv yedek parça üreticisi markası... Roy Teknik’i diğer otomotiv kurumlarından ayıran en temel özelliği; modern, vizyoner ve yenilikleri hayata geçirmesidir. Bu farkındalıkla hareket ederek ülkesine ve değerlerine bağlı, evrensel değerlere açık, sorgulayan, donanımlı, araştırmacı ve dünya ile entegre çalışmaya devam ediyor.

Uluslararası Vizyonla üretim yapıyoruz…

Kurulduğumuz günden beri globalleşen dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve uluslararası standartlarda ürünler üretmek için uluslararası vizyonumuzu oluşturuyoruz. Bu vizyon doğrultusunda dünya standartlarında ürün veriyor, sadece Türkiye'nin değil dünyanın takip ettiği üretimler geliştiriyor, tüm müşterilerimizin uluslararası açılımlarını destekliyoruz.

E-Roy Teknik İle Müşterilerimiz Online Takip Ediyor…
Roy Teknik olarak müşterilerimizin sipariş hassasiyetinin bilincindeyiz. Roy Teknik web sitesi üzerinden uygulamaya konan e-Royteknik ile sipariş vermek, sipariş bakiyesini görmek, Kargo bilgisi bilgileri gibi tüm verilere rahatlıkla ulaşabiliyor.

VİZYON
Müşteri beklentilerini yerine getiren ve lider otomotiv şirketi olmak.

MİSYON
Faaliyet gösterdiğimiz otomotiv sektöründe, yılların kazandırdığı tecrübemizi, kaliteli ve zamanında hizmetimizle destekleyerek, iş ortaklarımız olan müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte öncülüğümüzü devam ettirmek.

NEDEN ROY TEKNİK ?
· Hızlı Termin ve Stok Kapasitesi
· 40 Yıllık Sektör Tecrübesi
· Üstün İş Ahlakı ve Dürüst Çalışma Prensibi